Byliśmy w pokoju rodzinnym 2 noce, czystość na dobrym poziomie, dobre śniadanie - bynajmniej naszym dzieciom odpowiadało. Bardzo miła obsługa to zdecydowany plus. Wiedzieliśmy, że jest to hostel przy rezerwacji więc nie spodziewaliśmy się luksusów. Do odpoczynku po zwiedzaniu Wenecji super. Blisko stacji kolejowej i autobusów do Wenecji i na lotnisko Marco Polo. Następnym razem też skorzystamy z sieci tych hosteli.