100 / 5
Byliśmy w pokoju rodzinnym 2 noce, czystość na dobrym poziomie, dobre śniadanie - bynajmniej naszym dzieciom odpowiadało. Bardzo miła obsługa to zdecydowany plus. Wiedzieliśmy, że jest to hostel przy rezerwacji więc nie spodziewaliśmy się luksusów. Do odpoczynku po zwiedzaniu Wenecji super. Blisko stacji kolejowej i autobusów do Wenecji i na lotnisko Marco Polo. Następnym razem też skorzystamy z sieci tych hosteli.
Pokój
/ 5
Obsługa
/ 5
Śniadanie
/ 5
Atmosfera
/ 5

100 / 5
Pobyt w hotelu z grupą uczniów pod każdym względem idealny.Swietne jedzenie, bardzo czyste i wygodne pokoje.Obsluga bardzo miła i pomocna.Serdeczne podziękowania dla Pana Piotra z ochrony obiektu za profesjonalizm.Dzieci czuły się bezpiecznie a my jako opiekunowie mogliśmy liczyć na ogromną pomoc?
Pokój
/ 5
Obsługa
/ 5
Śniadanie
/ 5
Atmosfera
/ 5

100 / 5
Super polecam
Pokój
/ 5
Obsługa
/ 5
Śniadanie
/ 5
Atmosfera
/ 5

20 / 5
Nie działa winda, nie ma kawy na śniadaniu.
Pokój
/ 5
Obsługa
/ 5
Śniadanie
/ 5
Atmosfera
/ 5

100 / 5
prawdopodobnie nie zalecę was ani przyjacielowi ani koledze tylko dlatego, że nie ma dla mnie kogo zalecać. ale muszę przyznać, że mój pobyt tutaj pod względem zachowania sztabu i czystości pokoju po pokoju był idealny i muszę wyrazić za to szczerą wdzięczność. często mój pokój nie był czysty po zmianie lub opuszczeniu i dlatego muszę przeprosić
Pokój
/ 5
Obsługa
/ 5
Śniadanie
/ 5
Atmosfera
/ 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8